Günaydın Mesajı Anlamlı

Güneş kadar aydınlık, Gözlerin kadar güzel, sözlerin gibi kusursuz bir güne merhaba demek için tam zamanı günaydın sevgilim.

***

Yeni bir güne seninle yaşamanın vericeği moralle başlıyorum ve bugünüde 24 Saaat seni düşşünerek geçirecegim bebeğim günaydın.

***

Günaydın yüreğime yağmurr gibi YAğAN gece mi YıLDıZ yıldız bezeyen karanlığımı DOLUNAY gibi aydınlatan günaydın..

****

Günlerimin ışığı gecelerimin yıldızısın sabahlarımın güneşi gecelerimin ay’ısın sabahlarımın günaydını gecelerimin dumanısın bebeğim günaydın.

***

Günün AYDıN olsun bugün benden sana bir ARMAğAN olsun günaydınlar bebeğim.

***

Uyan aklına geleyim, GüNEş olup sarayım, RüZGAR olup okşayayım tenini günaydın herşeyim.

***

Aşkım hergün seninle uyanmak istiyorum ama uzaksın yanımda olmasanda yüreğimdesin günaydın birtanem.

***

Küçük bi günaydındır bazen yürekleri uçuran, küçük bi günaydındır bazen insanı göklere ulaştıran, bu da bi sevgiliye günaydın.

***

Sabah Gözlerimi açıp seni izlemek ,dudaklarına öpücük kondurarak uyandırmak isterdim Aşkitom. Günaydın mavi dünyam, günaydın ak meleğim, günaydın hayatımın anlamı Aşkım.

***

Günaydın bitanesi yeni DOğAN her gün umutlarımızın senedi olsun.. Sende olmasan bizim günümü kim aydınlatırdı.! Gündüz güneşim gece ay’ım Günaydın..!

gunaydin mesaji anlamli

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

altılı tahmin altılı sonuçları